Юлія Гладка

ДІЛОВОД – ЦЕ СЕРЙОЗНО

Юлія Гладка – вродлива дівчина з симпатичною ямочкою на підборідді, в Софіївсько-Борщагівській сільській раді з 2007 року обіймає посаду діловода. Її робота потребує значного досвіду та вміння працювати з документами.

Адже саме на неї покладено обов’язок спілкуватися з людьми, надавати їм потрібну інформацію та головне – готувати проекти рішень, розпоряджень та інших не менш важливих документів. Вроджене вміння аналітично мислити, бути акуратною та пунктуальною у веденні справ допомагає дівчині відмінно справлятися зі своєю роботою.
У неї за плечима технікум інформаційних технологій, а також Академія муніципального управління. За фахом Юлія – спеціаліст державного управління.

У вільний від роботи час, хоча його, на жаль, не завжди вистачає, вона любить відвідувати концерти та вистави. Улюблені книжки – історичні та любовні романи. Це дозволяє трохи розслабитися.

Не зважаючи на молодий вік, Юлія обрана депутатом сільської ради, це говорить про те, що оточуючим людям подобається її відповідальне ставлення до роботи, привітність та уважність до оточуючих.

Відчувати себе жінкою їй допомагає присутність уважних та люб’язних чоловіків. У представниках сильної статі дівчина цінує мужність, здатність до вчинку до прийняття виважених рішень, доброту та щирість.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012