Швидка Лариса Семенівна

БЕРЕГИНЯ

Лариса Семенівна Швидка – відома і шанована людина в Києво-Святошинському районі. Вона довгий час очолювала Софіївсько-Борщагівську спеціалізовану загальноосвітню школу, неодноразово обиралася депутатом Києво-Святошинської районної ради, зараз успішно очолює районний методичний центр відділу освіти. Вона – учитель від Бога, від Бога і керівник. Її мудрість, досвід, освіченість служить громаді вже не один десяток років.

Держава і громадськість гідно оцінює її професійне вчительське обдарування – у 1996 році вона стала Соросівським лауреатом, з 2007 року носить почесне звання Заслужений учитель України. Лариса Семенівна душею і серцем своїм – жителька села Софіївська Борщагівка, де проживає з 1984 року.

Про неї можна сказати багато теплих слів – мудра, гідна, достойна, високо-поважна, добра, спокійна, завжди урівноважена, інтелігентна, дбайлива, розсу-длива, працьовита, чуйна… Але насправді їх усі об’єднує слово-визначення “Берегиня” освіти у селі і в районі, усіх, хто з нею працював і працює сьогодні; своєї гарної дружної сім’ї – дітей, онуків і правнуків, особливо маленької розумниці – першокласниці Христинки.

Лариса Семенівна Швидка – родом своїм українка, бо коріння її у Саксагані П’ятихатського району Дніпропетровщини, де вона народилася; покликання – учителька, бо виховувалась вона в учительській родині; своїм внутрішнім світом і станом душі – красива людина, яка кожним кроком своїм і кожною справою Творить на Землі Добро.

Хай їй тепло і затишно буде у цей березневий день.

Зі святом!

Оксана Пушенко,
директор Софіївсько-Борщагівської СЗОШ

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012