Оксана Омеляшко-Чабан

ДВА ГРАНІ ОДНІЄЇ ОСОБИСТОСТІ

Оксану Омеляшко-Чабан в нашому селі вже добре знають як майстриню-рукодільницю. І це не дивно, адже вона за фахом майстер краси. Робить жінкам красиві зачіски та дивовижний манікюр. Але на роботі краси їй не вистачає. Тож у вільний час Оксана вишиває, робить декоративні квіти та багато інших гарних речей.
Чоловік та син захоплення Оксани розуміють. Син Вадим навіть поділяє. Він, як і його мама, дуже любить малювати та вишивати. Їхні роботи давно стали окрасою усіх сільських виставок робіт майстрів декоративно-вжиткового мистецтва.

Цікаво, що в дитинстві Оксана захоплювалася крім вишивки ще й спортом. Причому зовсім не жіночим його видом. Греко-римська боротьба, самбо, дзюдо – ось що захоплювало Оксану. Коли ця тендітна дівчина прийшла записуватися до секції боротьби, яка працювала при ДЮШОР, тренер довго відмовлявся. А тоді згодився. Вона його не розчарувала. В її колекції чимало нагород, але після народження сина Оксана залишила спорт.

– Правда, якби в селі були створені умови для занять спортом, я займалася б ним, – зізнається Оксана.

Ще одне захоплення – вирощування квітів та городніх культур – приносить їй справжню насолоду. Ще й тому, що в цій справі дуже допомагає чоловік.
Можливо, саме це – здатність допомогти жінці – вона й цінує в чоловіках. Адже Оксана – жінка тендітна та красива, дарма, що знає прийоми греко-римської боротьби та володіє самбо і дзюдо…

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012