Кудря Оксана Олександрівна

МРІЯЛА СТАТИ… ВІЙСЬКОВОЮ

Вже шостий рік працює в Софіївсько-Борщагівській медамбулаторії загальної практики сімейної медицини Оксана Кудря. Родом вона з Черкащини, але потрапила до нашого села і полюбила його.

Оксана закінчила медичне училище, де навчалася за спеціальністю “лікувальна справа”, має фах фельдшера.  Пізніше отримала вищу освіту у МАУП за фахом “менеджмент організації медицини і фармації”.

Свій трудовий шлях розпочала в одному з київських пологових будинків. Та з 2006 року працює фельдшером у Софіївській Борщагівці.
Головний лікар медичного закладу Галина Граболюк вважає її своєю правою рукою. Адже Оксана Олександрівна у виконанні своїх обов’язків винятково надійна та скрупульозна.

Виявляється, що в дитинстві вона мріяла стати… військовослужбовцем або медиком. 
– Мені завжди подобалася дисципліна, – зізнається Оксана. – І дуже школа, що мені не вдалося стати військовою. 
На щастя, одна з її мрій – стати медиком – здійснилася і тепер у нашій медамбулаторії є такий відповідальний та дисциплінований працівник. Адже до обов’язків Оксани Кудрі належить забезпечення співробітників медичного закладу усім необхідним та утримання в порядку всієї документації.

Їй завжди подобався активний відпочинок. У дитинстві вона захоплювалася спортом. Тож якби в селі був будинок культури, вона залюбки відвідувала б секцію танців чи аеробіки.

В чоловіках Оксана Кудря цінує, звісно, чоловічі якості: силу, витривалість, точність та мужність. А відчувати себе жінкою їй допомагає чоловіча увага.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012