Гайдамаченко Тетяна Іванівна

МАЙСТРИНЯ-ЖІНКА, 
МАЙСТРИНЯ-ВЧИТЕЛЬКА

Тетяна Іванівна Гайдамаченко розпочала свою трудову діяльність у Софіївсько-Борщагівській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів 2002 року після закінчення Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова як талановитий вчитель образотворчого мистецтва, а згодом – і початкових класів.
Якщо народна мудрість говорить про людину: “майстер на всі руки”, то це – про Тетяну Іванівну. Вона – швея, рукодільниця (в’яже спицями, гаптує гачком, вишиває, малює на тканині), декоратор, оформлювач.

Її роботи часто виставляються на сільських заходах – “Софіївські дзвони”, “Крила душі”, педагогічних зібраннях.
Вихованці Тетяни Іванівни – постійні переможці і призери олімпіад, конку-рсів, різних творчих змагань. 
Любов до творчості і талант творити у неї від мами. А служіння дітям і школі – від любові творити.
Її величезний, невичерпний талант творця реалізується сьогодні на посаді вчителя початкових класів за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”.

Хай дзвоники щирі лунають
І кличуть прийти на урок.
Для себе, я впевнено знаю,
Урок – це в майбутнє стрибок.
Малюю, ліплю, витинаю –
Це все на уроках моїх.
Книжки день і ніч відкриваю,
Знання – найміцніший горіх.

Ці віршовані рядки якнайкраще передають душевний настрій та бажання реалізовувати себе в подальшому. У своїй педагогічній діяльності вона намагається зробити все, щоб урок не дав дрімати думці, збуджував уяву, розвивав відчуття прекрасного, тренував пам’ять, збагачував мову, готував дитину до активної життєвої позиції, самореалізації та разом із тим зберігав здоров’я, плекав емоції, дару-вав радість сьогодення. Таку мету ставить перед собою Тетяна Іванівна. 
Спілкуючись зі своїми маленькими вихованцями, вона намагається створити в класі атмосферу дружню, невимушену, родинну. Її кредо: “Клас – родина”. Виходячи з цього життєвого переконання, вона розпочала роботу над проектом “Клас – це наша родина”. 
Вже 10 років Тетяна Іванівна Гайдамаченко працює вчителем в школі і з кожним роком все більше переконується в тому, наскільки безмежна, цікава і невичерпна педагогічна праця.
Беручи до уваги досвід своєї колеги і наставниці, я сподіваюся, що з-під її крила вийде не одне покоління творчих, всебічно розвинених дітей, які через все життя пронесуть чисту краплину любові, щирості, закладену в їхні душі дбайливими руками і великим серцем талановитої вчительки.


С.А. Лисак,
Куратор 1-А класу

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012