Інформатика

З 1 вересня 2012 року мають бути введені нові державні стандарти початкової загальної освіти, які цього року затвердив Кабінет міністрів України. Ці зміни передбачають, що школярі вивчатимуть іноземну мову з першого класу, а основи інформатики - з другого.

Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

День рідної мови PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 14:51

24 ЛЮТОГО У рамках Дня рідної мови, який щорічно 21 лютого за рішенням ЮНЕСКО відзначає уся міжнародна громадськість, на базі нашої школи і творчими стараннями наших учителів було проведено районне свято, яке зібрало в ошатно прибраній актовій залі учнів-переможців і лауреатів Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та їх талановитих учителів.

 

Традиційно вручали грамоти і книги учням український поет, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, автор передач і ведучий мистецького каналу Василь Герасим'юк, заступник директора Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з яким тісно співпрацює школа, кандидат філологічних наук Валерій Чемес та кандидат педагогічних наук, співробітник Національної Академії Педагогічних Наук України, автор підручника з математики Наталія Мацько та голова піклувальної ради школи Дмитро Кашуба.

Супроводжували дійство шкільний дитячий хор "Сходинки" (керівник Ірина Якубовська), талановиті ведучі - читці Тарас Кушик, В'ячеслав Сокирко, Юлія Шумейко (8-А клас) та Олеся Давиденко (9-А клас).

Дуже сподобалися присутнім виступи вихованців школи мистецтв Віталія Яхимовича, Анастасії Медведчук та Романа Ковальчука з композицією "По дорозі жук".
Супроводжувався захід мультимедійною презентацією про красу України, її видатні пам'ятки культури та архітектури, мови та ін. Підготувала захід методист районного відділу освіти, вчитель української словесності школи Віра Андрієнко та заступник директора школи з виховної  роботи Тетяна Шупик.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012