Інформатика

З 1 вересня 2012 року мають бути введені нові державні стандарти початкової загальної освіти, які цього року затвердив Кабінет міністрів України. Ці зміни передбачають, що школярі вивчатимуть іноземну мову з першого класу, а основи інформатики - з другого.

Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

До школи як на свято PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 21:02

Про школу можна говорити безконечно: про її здобутки, про її проблеми. Але в кінцевому результаті все має сходитись до основного: у школи, як і в людини, перефразовуючи відомого письменника, все повинно бути прекрасним - і душа (навчально-виховний процес), і тіло (матеріально-технічна забезпеченість), і думки (це вчительство).
ШколяріСофіївсько-Борщагівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. знаходиться на шляху до утвердження цієї істини. Це шлях непростий, складний і ґрунтується на здатності вчителя віддавати своє серце дитині. Таких самопожертв має бути багато і кожного дня. Інакше не буде результату, бо, за великим рахунком, вчительську працю роботою не назвеш. І хто це усвідомлює, має здобутки - його вихованці досягають успіхів.

А ще громада села має сприяти тому, щоб наші діти виростали хорошими. Треба почати з дотримання простих правил:

  • вхід до школи через центральні ворота, а не через по-варварськи зруйнований паркан;
  • вигулювати собак на території школи з метою збереження життя і здоров'я дитини  заборонено;
  • в'їзд і паркування машин на подвір'ї перед школою не дозволяється (зауважте, дорослим);
  • розпивати спиртні напої, курити цигарки і залишати сміття на території, де проводять своє дозвілля і навчання школярі, неприпустимо.

Хай школа справді стане для усіх нас радістю! Хай школа буде для усіх нас святом!

 

Оксана ПУШЕНКО,
директор Софіївсько-Борщагівської школи