Інформатика

З 1 вересня 2012 року мають бути введені нові державні стандарти початкової загальної освіти, які цього року затвердив Кабінет міністрів України. Ці зміни передбачають, що школярі вивчатимуть іноземну мову з першого класу, а основи інформатики - з другого.

Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Фінансування освіти збільшиться PDF Друк e-mail
Середа, 26 жовтня 2011, 10:20

Міністерство освітиУ проекті Державного бюджету на 2012 рік на освіту передбачено близько 93 мільярдів гривен. За словами очільника Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника, у першу чергу ці кошти будуть направлені на соціальний захист учителів та підвищення мотивації праці педагогічних працівників. Крім того, передбачаються кошти для оплати комунальних послуг в усій системі освіти. Також у наступному році буде реалізована масштабна програма "Рівний доступ до якісної освіти", відповідно до якої заплановано надати сільським школам, у порівнянні з цьогорічними показниками, вп'ятеро більше шкільних автобусів - понад тисячі.

А ще кошти будуть направлені на будівництво нових шкіл та реконструкцію старих. Значна увага приділятиметься й державній програмі енергозбереження. У намірах в 2012 році близько 2 тисяч шкіл, головним чином сільської місцевості, перевести на нові технології енергозбереження.
Крім того, в проекті бюджету на 2012 рік передбачаються й кошти на друк підручників. Зокрема, на підручники для учнів 1-2 класів закладено 215 млн. грн.