Інформатика

З 1 вересня 2012 року мають бути введені нові державні стандарти початкової загальної освіти, які цього року затвердив Кабінет міністрів України. Ці зміни передбачають, що школярі вивчатимуть іноземну мову з першого класу, а основи інформатики - з другого.

Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Тепла зустріч із героями

У неділю, 8 лютого учні Софіївсько-Борщагівського НВК відвідали поранених бійців, які проходять лікування в Ірпінському військовому шпиталі.

Детальніше...
 
Вітання героям

У понеділок, 15 грудня, напередодні cвята Святого Миколая учні та вчителі Софіївсько-Борщагівського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» приготували подарунки бійцям батальйону «Київська Русь», серед яких майже 30 жителів Софіївської Борщагівки.

Детальніше...
 
Перші збори PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 14:55

25 ЛЮТОГО у актовій залі школи відбулися перші збори батьків майбутніх першокласників. Проходили вони у нетрадиційній формі - про свої уже набуті вміння і навички дорослим (а на зустрічі були присутні у повному складі і батьки нинішніх першокласників) розповіли зі сцени учні 1-А (класовод Т.І. Гайда-маченко) та 1-Б (класовод Л.І. Дідковська) класів.

Детальніше...
 
День рідної мови PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 14:51

24 ЛЮТОГО У рамках Дня рідної мови, який щорічно 21 лютого за рішенням ЮНЕСКО відзначає уся міжнародна громадськість, на базі нашої школи і творчими стараннями наших учителів було проведено районне свято, яке зібрало в ошатно прибраній актовій залі учнів-переможців і лауреатів Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та їх талановитих учителів.

Детальніше...
 
Школа приймала заступників директорів з усього району PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 14:44

15 ЛЮТОГО На базі Софіївсько-Борщагівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для заступників директорів шкіл Києво-Святошинського району на тему: "Наступність у здійсненні навчально-виховного процесу". Це дуже сучасна проблема ефективного забезпечення надання якісної освіти. Вона активно обговорюється у педагогічних колах. І те, що базовим для обговорення актуальної теми був вибраний наш навчальний заклад, не випадково.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3