Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

PDF Друк e-mail

Як розвиваются заклади освіти, так розвивається і село

відкриття нових груп у дитячому садку11 січня у Софіївсько-Борщагівському дошкільному закладі "Колосок" відбулося подвійне свято. У єдиному дитячому садочку села було відкрито дві нові групи, що дозволило збільшити кількість вихованців ДНЗ щонайменше на 50 дітей. До такої знакової події готувалися як дорослі, так і маленькі представники закладу, які того дня презентували поважним гостям яскраве дійство, пересипане веселими піснями, гуморесками та танцями.

Серед учасників пам'ятної миті відкриття - заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський, в.о. Софіївсько-Борщагівського сільського голови Василь Перегінець, настоятель храму на честь Казанської Божої Матері отець Володимир, представники депутатського корпусу села.

нові групи у дитячому садку Софіївської Борщагівки- У двох нових групах зроблено капітальний ремонт, побілено стіни, замінено вікна, - розповідає завідувачка ДНЗ "Колосок" Валентина Кучерук. - А ще були придбані нові меблі та постільна білизна. Також капітально відремонтували вбиральні. Усі ці роботи проведені за рахунок коштів сільського бюджету. Важливо, що це дозволило збільшити кількість наших вихованців. Кожна група розрахована в середньому на 25 діток. А питання розширення сільського дитячого садочка є для Софіївської Борщагівки, адже село розростається, тож і виникає потреба у розбудові ДНЗ.

вдячні діти дитячого садкуУ свою чергу заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський у своєму виступі наголосив: "Розвиток дошкільного навчального закладу вказує на те, що розвивається й село".

- Дякую за співпрацю в реалізації цього проекту представникам депутатського корпусу, колективу дитячого садочка Колосок та, звісно, його керівникові Валентині Кучерук, - зазначив Василь Перегінець. - Також хочу зауважити, що на цьому позитивні перетворення в ДНЗ завершуються. У найближчому майбутньому плануємо капітально відремонтувати харчоблок та облаштувати басейн, а ще зробити ремонт коридорних приміщень. Сподіваюсь на підтримку в цьому питанні депутатів, виконкому, батьків.

дитячий садочок КолосокОкресливши стратегічні напрямки розвитку дитячого садочка, в.о. сільського голови Василь Перегінець привітав малечу з усіма новорічними та різдвяними святами. Варто зазначити, що сільська рада подбала й про солодкі подарунки для маленьких вихованців ДНЗ "Колосок". нові групи дятячого садочкуДо речі, з відкриттям нових груп їх загальна чисельність сягнула восьми. Нині дитячий садочок відвідує понад 200 діток.

Сподіваємося, що з кожним роком дошкільний навчальний заклад розбудовуватиметься та збагачуватиметься кількістю вихованців, дитячих усмішок та радісних моментів життя, яких не бракувало й в день відкриття нових груп. Яскравий різдвяний танок за участі маленьких та дорослих учасників свята, а також посадка дерев почесними гостями закладу назавжди залишаться незабутніми символами нового життя ДНЗ "Колосок".

автор Святослава БЕРЕЖНА
За метеріалами газети "Новий день"
від 14 січня 2012року

Фотозвіт зі свята