Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Родинне свято в дитсадку PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:35

Родинне святоНапередодні свята в дитячому садку "Золотий колосок" (віднині саме так красиво називається цей ДНЗ) відбулося родинне свято. Його учасниками стали дітки молодшої групи та їхні батьки. Цього дня в ігровій формі малеча вчилася шанувати родину. Як треба ставитися до мами і до тата, як слід шанувати бабусю й дідуся, - всього цього потрібно вчитися змалечку, - переконана завідуюча дитсадком Валентина Кучерук.

- Завдяки цьому святу ми отримали змогу побачити, які стосунки панують у родинах наших вихованців, - розповідає Валентина Степанівна. - А також дали діткам змогу торкнутися до джерел українських традицій.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Як розвиваются заклади освіти, так розвивається і село

відкриття нових груп у дитячому садку11 січня у Софіївсько-Борщагівському дошкільному закладі "Колосок" відбулося подвійне свято. У єдиному дитячому садочку села було відкрито дві нові групи, що дозволило збільшити кількість вихованців ДНЗ щонайменше на 50 дітей. До такої знакової події готувалися як дорослі, так і маленькі представники закладу, які того дня презентували поважним гостям яскраве дійство, пересипане веселими піснями, гуморесками та танцями.

Серед учасників пам'ятної миті відкриття - заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський, в.о. Софіївсько-Борщагівського сільського голови Василь Перегінець, настоятель храму на честь Казанської Божої Матері отець Володимир, представники депутатського корпусу села.

Детальніше...
 
Свято у дитячому садочку PDF Друк e-mail
Четвер, 12 січня 2012, 20:02

відкриття додаткових груп у садочку11 січня відбулося урочисте відкриття 2 додаткових груп у дитячому дошкільному закладі Софіївської Борщагівки - садочку Колосок. Отож, як і планувалося раніше, нові групи готові та вже працюють.

На відкритті були присутні батьки дітей, гості з Києво-Святошинської районною державної адміністрації, виконуючий обов'язки сільського голови Перегінець В.М., настоятель храму Ікони Казанської Божої Матері Отець Володимир, депутати, працівники закладу. Але найголовнішими на святі, звичайно, були діти.

Детальніше...
 
Яскраві спомини дитинства PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 21:16

КолосокШелест пізнього осіннього листя, запах печеної картоплі, яскравий образ Осені, прикрашеної кленовим вінком, - мабуть, саме так згадуватимуть колись свято осені всі його маленькі учасники - вихованці дитячого садочка "Колосок".

Детальніше...
 
"Колосок" чекає на нових вихованців PDF Друк e-mail
Середа, 26 жовтня 2011, 10:04

ДНЗ КолосокДо кінця року велику дитячу родину дошкільного закладу "Колосок" Софіївської Борщагівки мають поповнити ще 54 малюка. Нині ж тут виховується 160 діток.
Нові групи, які планують незабаром відкрити, вже повністю забезпечені меблями - столиками, стільчиками, шафами для дитячого одягу, а найголовніше - в цих групах проведений капітальний ремонт, замінена система опалення та сантехніка.

- Взагалі з початком нового навчального року у садочку відбулося багато позитивних перетворень, - розповідає завідуюча ДНЗ "Колосок" Валентина Кучерук.
- У всіх групах змінили дитячі меблі - столики, стільчики та лавочки. Нові столи та шафи тепер прикрашають і методичний кабінет. Приємно, що цього року вчасно розпочався опалювальний сезон, адже заздалегідь була проведена заміна та перевірка радіаторів і труб.

Детальніше...