Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

"Колосок" чекає на нових вихованців PDF Друк e-mail
Середа, 26 жовтня 2011, 10:04

ДНЗ КолосокДо кінця року велику дитячу родину дошкільного закладу "Колосок" Софіївської Борщагівки мають поповнити ще 54 малюка. Нині ж тут виховується 160 діток.
Нові групи, які планують незабаром відкрити, вже повністю забезпечені меблями - столиками, стільчиками, шафами для дитячого одягу, а найголовніше - в цих групах проведений капітальний ремонт, замінена система опалення та сантехніка.

- Взагалі з початком нового навчального року у садочку відбулося багато позитивних перетворень, - розповідає завідуюча ДНЗ "Колосок" Валентина Кучерук.
- У всіх групах змінили дитячі меблі - столики, стільчики та лавочки. Нові столи та шафи тепер прикрашають і методичний кабінет. Приємно, що цього року вчасно розпочався опалювальний сезон, адже заздалегідь була проведена заміна та перевірка радіаторів і труб.

Валентина Степанівна відзначає результативність співпраці педагогічного колективу та Софіївсько-Борщагівської сільської ради в питанні створення належних умов для повноцінного розвитку дітей та поліпшення навчально-виховної роботи з ними.ДНЗ Колосок
Одним із пріоритетних напрямків роботи закладу є організація правильного харчування дітей раннього та дошкільного віку, забезпечення асортиментів продуктів відповідно до перспективного меню технології та якості приготування страв, організація харчування в групах. Вихованцям ДНЗ "Колосок" пропонується 4-разове харчування, щодня ведеться аналіз приготовлених страв, а в кінці тижня старшою медичною сестрою проводиться корекція харчування з метою його покращення.

- Головний принцип роботи нашого закладу - єдність розвитку, виховання та оздоровлення дітей, наступність та перспективність між дошкільною та початковою загальною середньою освітою, - зазначає Валентина Степанівна. - Адже саме розвиток особистості в дошкільному віці сприяє створенню у дитини цілісної картини світу, збереженню дитячої субкультури, культивуванню специфічних для даного вікового етапу видів діяльності та форм активності. Тому всі наші вихователі, а їх у нас 14, створюють усі необхідні умови для розвитку дитини дошкільного віку, відповідно до її здібностей.

У дитячому садочку "Колосок" постійно проводяться різного роду заняття, розваги, театралізовані дійства, а також тематичні свята. Крім того, з вихованцями ДНЗ творчо працює музичний керівник закладу, а ще дошкільнят навчають англійській мові.

Не забувають тут і про національне виховання. В садочку є своя світлиця, де проходять заняття з народознавства. Полюбляють вихованці ДНЗ "Колосок" проводити дозвілля і в кімнаті дорожнього руху. У майбутньому в закладі планується також облаштувати ігровий майданчик, де дітки могли б вивчати правила дорожнього руху.

Робота дитячого садочка неодноразово відзначалася на районному рівні. І справді "Колоску" є чим пишатися, адже дружній колектив ДНЗ докладає максимальних зусиль, аби його маленькі вихованці отримали все необхідне для всебічного розвитку, аби в майбутньому в кожній дитині проросли зерна людяності та розкрилися грані таланту.

Тож “Колосок” із радістю чекає на нових вихованців!

за матеріалами газети СОБОР, випуск №1, 26.10.2011