Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Родинне свято в дитсадку PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:35

Родинне святоНапередодні свята в дитячому садку "Золотий колосок" (віднині саме так красиво називається цей ДНЗ) відбулося родинне свято. Його учасниками стали дітки молодшої групи та їхні батьки. Цього дня в ігровій формі малеча вчилася шанувати родину. Як треба ставитися до мами і до тата, як слід шанувати бабусю й дідуся, - всього цього потрібно вчитися змалечку, - переконана завідуюча дитсадком Валентина Кучерук.

- Завдяки цьому святу ми отримали змогу побачити, які стосунки панують у родинах наших вихованців, - розповідає Валентина Степанівна. - А також дали діткам змогу торкнутися до джерел українських традицій.

За словами Валентини Кучерук, цими днями в дитячому садку відбувається і виставка дитячих малюнків на тему "Моя мама - найкраща". На ній представлено як самостійні роботи вихованців закладу, так і колективні - виконані дітьми разом із батьками.

Взагалі у ДНЗ "Колосок" приділяється багато уваги національному спрямуванню у вихованні дітей. Так, дітки взяли участь у конкурсі "З маленького українця розпочинається велика Україна". За активну участь у конкурсі колектив ДНЗ "Колосок" отримав диплом І ступеня.

Давид Китаєв дуже любить свою матусю Людмилу. Адже вона у нього - найкраща. А ще він любить свого тата Руслана та братиків Михайлика і Даню.
Є у хлопчика і захоплення - він любить співати та малювати. Ось погляньте, які чудові квіти він намалював у подарунок для своєї матусі.

Щоб вона цвіла та раділа, що має таких хороших та слухняних синів. Адже материнське щастя - це хороші діти!

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012