Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Свято у дитячому садочку PDF Друк e-mail
Четвер, 12 січня 2012, 20:02

відкриття додаткових груп у садочку11 січня відбулося урочисте відкриття 2 додаткових груп у дитячому дошкільному закладі Софіївської Борщагівки - садочку Колосок. Отож, як і планувалося раніше, нові групи готові та вже працюють.

На відкритті були присутні батьки дітей, гості з Києво-Святошинської районною державної адміністрації, виконуючий обов'язки сільського голови Перегінець В.М., настоятель храму Ікони Казанської Божої Матері Отець Володимир, депутати, працівники закладу. Але найголовнішими на святі, звичайно, були діти.

свято дитячого садку Вікриття груп відбулось за участі духового оркестру, чиє виконання відомих музичних творів було оцінено оплесками всіх присутніх. Далі, як і годиться, хліб-сіль та перерізання стрічки. Після цього гості і всі присутні могли самі познайомитись з приміщеннями нових груп дитячого садку та їх облаштуванням.

Далі великий музичний концерт за участі дітей - вихованців молодших та старших груп садочку "Колосок". І, наприкінці свята, виступили з промовами шановні гості та Перегінець Василь Миколайович.