Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Яскраві спомини дитинства PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 21:16

КолосокШелест пізнього осіннього листя, запах печеної картоплі, яскравий образ Осені, прикрашеної кленовим вінком, - мабуть, саме так згадуватимуть колись свято осені всі його маленькі учасники - вихованці дитячого садочка "Колосок".

Нещодавно всі дітки софіївсько-борщагівського ДНЗ взяли участь в яскравому дійстві, яке відбулося на подвір'ї закладу. Свято справді видалося по-особливому неповторним та веселим. Та й хіба могло бути інакше, адже малюки мали унікальну можливість великою дружною родиною зустріти Пані Осінь, яка приготувала для малечі безліч цікавих сюрпризів та розваг. Вихованці дитячого садочка радо брали участь у різноманітних конкурсах та веселій естафеті.

А ще малеча разом із поважною гостею водила хоровод та деКолосоккламувала вірші. Свої танцювальні вітання Пані Осені приготували всі дитячі групи. З яким захопленням приймали солодкі подарунки переможці конкурсів! А вже скільки позитивних емоцій викликала у малечі  поява на святі кухарів закладу, які пригощали діток печеною картоплею.
Кульмінацією ж дійства стала зустріч осіннього дощику. Всі маленькі та дорослі учасники свята символічно згуртувалися під парасольками та весело закликали дощ.

КолосокТож зустріч з Осінню запам'яталася не лише малечі, а й дорослим учасникам свята - працівникам дитячого садочка та жителям села, які також стали свідками яскравих святкувань.
- Активну участь у підготовці заходу взяла музичний керівник дитячого садочка Оксана Безверха, - розповідає завідуюча ДНЗ "Колосок" Валентина Кучерук. - Хочу відзначити, що подібні свята постійно відбуваються в нашому закладі. Безумовно, ігри, і зокрема, музичні є невід'ємним засобом розвитку творчих здібностей дітей. До того ж музична творчість є доступною для всіх дітей, а не лише для обдарованих. Тому вихованці нашого садочка живуть веселим музичним життям. Вони займаються танцями, співом, беруть участь у  різноманітних святкових заходах, які організовують вихователі. Ці свята назавжди залишаються у пам'яті дітей, як яскравий спомин дитинства.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5.12.2011