Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Перші збори PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 14:55

25 ЛЮТОГО у актовій залі школи відбулися перші збори батьків майбутніх першокласників. Проходили вони у нетрадиційній формі - про свої уже набуті вміння і навички дорослим (а на зустрічі були присутні у повному складі і батьки нинішніх першокласників) розповіли зі сцени учні 1-А (класовод Т.І. Гайда-маченко) та 1-Б (класовод Л.І. Дідковська) класів.

Вони уміло декламували вірші про школу, вчительку, родину, демонструва-ли свої театральні здібності (п'єса про пташку і добро учнів 1-А класу просто заворожила дорослу аудиторію), співали пісні англійською мовою. Були чемні, поводились виховано, переживали по-дорослому, бо уперше захищали честь школи.

На зборах обговорювалась проблема вибору батьками напряму діяльності їхніх дітей у 2012-2013 навчальному році. Заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Єщенко познайомила присутніх з освітніми послугами, які пропонує навчальний заклад громаді села, - спеціалізація (англійська мова, науково-педагогічні проекти "Інтелект України", "Росток").

Адміністрація школи розраховує у 2012/2013 н.р. відкрити три перші класи, адже дітей цього шкільного віку в селі понад 90.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012