Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Школа приймала заступників директорів з усього району PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 14:44

15 ЛЮТОГО На базі Софіївсько-Борщагівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для заступників директорів шкіл Києво-Святошинського району на тему: "Наступність у здійсненні навчально-виховного процесу". Це дуже сучасна проблема ефективного забезпечення надання якісної освіти. Вона активно обговорюється у педагогічних колах. І те, що базовим для обговорення актуальної теми був вибраний наш навчальний заклад, не випадково.

Чітка система організації неперервної освіти від дитячого садка до профільних класів характерна для освітньої діяльності школи. З нею ознайомила присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Литвин. А досвідчені учителі на відкритих уроках показали практичну частину здійснення наступності.
Слід зазначити, що високоефективними, за відгуками присутніх, визнані уроки А.Я. Тєрєхової (10 клас, урок-квіз "Англомовні країни"), Т.І. Гайдамаченко (1-А клас, казка Ґанса Крістіана Андерсена "Дикі лебеді").

У 2012-2013 навчальному році ці учителі прийматимуть для обміну досвідом районні методичні об'єднання колег-предметників.
Високу оцінку заслужили учні 5-А, 5-Б, 7-Б, 9-А класів та їхні учителі відповідно А.Д. Шашкова (математика), Л.В. Дзюба (природознавство), А.Ф. Малишева (хімія), І.В. Омельяненко (географія).

Допомогла школі провести ефективний захід Софіївсько-Борщагівська сільська рада на чолі з виконувачем обов'язків сільського голови Василем Перегінцем.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012