Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Рівні стосунки, рівна відповідальність PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 20:55

У сучасному освітянському середовищі, яке за своєю сутністю і за своїм змістом є дитиноцентричним, рівна відповідальність за навчання та виховання дитини покладена на педагогів та батьків. Давно вже минули часи, коли держава цю відповідальність брала на себе, інвестуючи в освіту чималі державні кошти.

Тепер статус освітянського закладу, порядок його діяльності, чистота, забезпечення санітарно-гігієнічних та медичних умов великою мірою залежать від розуміння батьками необхідності створення належних умов навчання та виховання дитини. І така розумно мотивована допомога дитині, яка повинна поважати працю дорослих, шанобливо і дбайливо ставитися до шкільного майна, дає тільки позитивні результати. З іншого боку, багато чого залежить від батьків і педагогів. Під контролем батьків має бути і режим школяра, його "спілкування" з комп'ютером та однолітками, зовнішній вигляд, ставлення до суспільно корисної праці, тоді школа перестане брати на себе функцію "тупцювання на місці".

Сучасна школа, сучасний фаховий педагог може дати дитині багато і може не дати нічого, якщо в основу сімейного виховання не закладена ця цінність. Позитивним прикладом у цьому відношенні є результати участі наших дітей у районному етапі олімпіад із базових дисциплін.
А вони такі станом на 25.11.2011 р.Сучасна школа

Образотворче мистецтво
Бернадіна Анна (9-А) - ІІІ місце.
Англійська мова
Кухарець Сергій (8-А) - ІІ місце;
Капустян Анастасія (9-А) - І місце;
Охтень Вероніка (9-А) - ІІ місце.
Німецька мова
Кушик Тарас (8-А) - ІІ місце;
Бугера Юлія (9-А) - ІІ місце.
Французька мова
Давиденко Олеся (9-А) - ІІ місце;
Усиченко Антоніна (10) - ІІІ місце;
Пасічнюк Євген (10) - ІІІ місце.
Іспанська мова
Загірняк Марія (9-А) - ІІ місце.
Фізика
Облакевич Тетяна (7-Б)- ІІ місце;
Кушик Тарас (8-А) - ІІІ місце.
Мовно-літературний конкурс ім.
Т.Г. Шевченко

Розпутня Юлія (11) - ІІІ місце.

Це високий показник. Названі учні є, звичайно, нашою гордістю і гордістю своїх батьків.
Слід додати, що на високому рівні співпраця школи та батьківського колективу поставлена у 1-А кл. (кл. кер. Гайдамаченко Т.І.), 2-А кл. (кл. кер. Шепель Ю.І.), 2-Б кл. (кл. кер. Мартиненко Н.М.), 4-А кл. (кл. кер. Єщенко О.Л.), 3-А кл. (кл. кер. Колумбет Н.Є.), 5-Б кл. (кл. кер. Дзюба Л.В.), 6-А кл. (кл. кер. Тищенко Н.В.), 7-Б кл. (кл. кер. Бондар В.П.), 8-А кл. (кл. кер. Литвин І.М.), 9-А кл. (кл. кер. Малишева Н.Ф.), 10 кл. (кл. кер. Тєрєхова А.Я.).

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року

http://sb-rada.gov.ua/component/content/article/6-golova/32-doroga-gromado.html