Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Школа осередок громадського життя села PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 20:40

Школа селаОсновним партнером школи, звичайно, є Софіївсько-Борщагівська сільська рада. І від ставлення сільського голови до проблем громади, стратегії його діяльності та всього депутатського корпусу залежить успіх будь-якої справи, в тому числі робота школи, яка ніби лакмусовий папір, визначає серйозність і далекоглядність влади.

Саме це характеризує нинішній стан співпраці школи з сільською радою. Цьогорічним подарунком учням і педагогам від сільської ради стали нові меблі для класних кімнат, стільці для актової зали, класні дошки, учительські столи, меблеві стінки, по-новому облаштовані кабінети психолога та соціального педагога, учительська кімната та читальний зал шкільної бібліотеки. Уперше за останні 5 років усе це придбано за рахунок коштів сільської ради.
Крім того, у стані завершення ремонтні роботи каналізаційної системи їдальні, яка майже в аварійному стані функціонувала не один рік.

До Нового року буде відремонтована внутрішня каналізація школи, кімнати санітарної гігієни та багато іншого, без чого освітній заклад не може нормально працювати.
Після Нового року візьмемося за облаштування підвісної стелі ІІІ поверху, маємо намір частково відремонтувати електромережу, проведемо до початку нового 2012-2013 н.р. ремонт приміщень їдальні. У перспективі коштами сільської ради та за її сприяння школа отримає реконструйований шкільний стадіон, покриття шкільного спортивного майданчика, відремонтовані коридорні покриття, стелі І та ІІ поверхів, підвальні приміщення, що дасть можливість освітньому закладу цілком відповідати статусу "Кращий освітній заклад Київщини".

Сучасні стосунки школи і сільської ради в особі в.о. сільського голови Василя Перегінця по праву можна назвати партнерськими, побудованими на засадах рівності, взаєморозуміння та поваги. Зі свого боку, школа і надалі продовжуватиме освітянську, просвітницьку, соціальну та громадську співпрацю з місцевою владою. Адже, за великим рахунком, діяльність громади села базується на використанні учнівського, педагогічного потенціалу школи та її матеріально-технічного забезпечення. Неможливо уявити усім небайдужим жителям с. Софіївська Борщагівка сьогодні своє життя без свята до дня Святого Миколая, Різдвяних зустрічей, фестивалю-конкурсу "Софіївські дзвони", Дня села та інших заходів, які не лише проводяться у школі, а в основному ґрунтуються на творчому потенціалі учнів та педагогів сільського освітянського закладу. Такі громадські організації, як "Просвіта", "Жіноча громада" теж у своєму складі в основному освітянські. Школа продовжує традицію залучення до громадянсько-державного управління нею кращих представників громади села, батьків, які багато вкладають у виховання дітей, повсякденно допомагаючи школі.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року