Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Головний пріоритет - якісна освіта PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 20:28

Софіївсько-Борщагівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів серед усіх інших шкіл Києво-Святошинського району займає особливе місце. Насамперед тому, що вона єдина в районі, яка має статус спеціалізованої і водночас є школою забезпечення території Софіївської Борщагівки освітніми послугами. Тобто усі діти, які проживають у селі, мають можливість здобувати якісну освіту в школі нового типу.

Це варто усвідомлювати учням та батькам, це має надихати і педагогів освітнього закладу. Враховуючи те, що до школи зараховуються усі бажаючі навчатися на загальній основі, ми пропонуємо для організації навчально-виховного процесу кілька робочих навчальних планів для певних класів, і в цілому схема навчальної діяльності закладу має таку структуру:

  • 1-4 класи навчаються за програмами спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови;
  • 5-Б, 6-А, 7-Б, 8-А та 9-А класи на підставі моніторингу знань з англійської мови після закінчення четвертого класу теж спеціалізуються з англійської мови і мають можливість паралельно вивчати німецьку, французьку та іспанську мови;
  • учні 5-А та 8-Б класів працюють за робочими навчальними планами з вивчення російської мови, 9-Б - із французької мови;
  • 6-Б, 7-А - загальноосвітні класи.

Учні школиШкола ІІІ ступеня (10 - 11 класи) є профільною, згідно Закону України "Про загальну середню освіту". Профіль навчання учні вибирають самі. Проте уже вкоренилася традиція профілювати у старших класах іноземну (англійську) або українську філологію.

Адміністрація школи, виходячи з потреб громади, знаходиться в постійному пошуку новітніх технологій навчання, особливо дітей молодшого шкільного віку. З цією метою відбувається впровадження науково-методичних проектів розвивального навчання "Росток" (2-А та 4-А класи, класні керівники Шепель Ю.І., Єщенко О.Л.) та "Інтелект України" (1-А клас, класний керівник у початковій школі Гайдамаченко Т.І.).

На сьогодні у школі створені належні умови функціонування її в якості спеціалізованої. Це кабінетна система навчання, забезпечення навчального процесу технічними засобами, комп'ютерною технікою, меблями, організація гарячого харчування (за рахунок державних коштів харчуються учні 1-4 класів та діти деяких соціальних категорій), діяльність спортивної та актової зали, кімнати учнівського самоврядування, шкільних музеїв "Освіта" та "Українська світлиця", музичне забезпечення.

За рейтинговими показниками впродовж років школа є однією з кращих сільських закладів району.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року