Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Тепла зустріч із героями

У неділю, 8 лютого учні Софіївсько-Борщагівського НВК відвідали поранених бійців, які проходять лікування в Ірпінському військовому шпиталі.

Ми приїхалиПривезли листи та гостинці від дітей школи. Вчителька англійської мови школи Кашуба Наталія Дмитрівна та її мама Кашуба Ольга Олександрівна напекли пиріжків для бійців.

Спочатку діти разом із волонтерами рознесли по палатах листи та гостинці і запросили воїнів на концертну програму. Діти співали пісні про Україну, про маму, жартівливі українські пісні. Показали сатиричну сценку із вертепу, в якій українські козаки виганяють вражу силу з України.

Коза - символ 2015 року подякувала всім воїнам за мужність, патріотизм і побажала їм здоров`я, щастя, добробуту і миру.

Зло я витопчу ногами,
Вражу силу вижену рогами,
Все сміття хвостом повимітаю,
Українцям миру побажаю.
Сійся, родися серед народу
Віра, Надія, Любов і Згода!
Хай нашої єдності вороги лякаються,
А нашими героями Україна пишається!

 

 

Солдати дуже тепло приймали виступи, а потім дякували і за концерт, і за гостинці, і особливо за листи та малюнки. Дуже просили дітей в листах писали номери своїх телефонів, щоб можна було хоч іноді зателефонувати і почути дитячий голос, адже він так, як і листи, стає оберегом на війні. У шпиталі діти зустрілися з випускником нашої школи Данильчуком Юрієм, якому в грудні 2014 року учні 1-Б класу відправляли листи і гостинці до Дня Святого Миколая. Юрій розповів, як він зрадів, коли отримав посилку від дітей, у якій були і листи, і малюнки, і подарунки, і обереги-ангелятка. Обіцяв після одужання обов’язково завітати до своїх маленьких друзів.

В цьому шпиталі проходить лікування ще один наш земляк – Фурман Ігор. Діти поспілкувалися з Ігорем і запросили його теж завітати до школи.

Організували і підготували зустріч з воїнамив у шпиталі директор НВК О.І.Пушенко, заступник директора з виховної роботи Т.О.Шупик, вчитель музики І.В.Якубовська та педагог-організатор О.Ф.Федоренко.

В концертній програмі взяли участь учні 5-11 класів: Сокирко Вячеслав, Кушик Тарас, Серяпін Владислав, Ільницька Аліна, Пилипенко Євген, Кривченко Катерина, Широбокова Анастасія, Теа Ілларіон, Шевель Максим, Краснопольська Тетяна, Медведчук Анастасія, Литвин Юлія, Тєрєхова Анастасія, Корнієнко Альона, Федоренко Вікторія, Шупик Дарина.

Допомогли організувати цю зустріч  волонтери, які постійно опікуються пораненими бійцями в Ірпінському військовому шпиталі, Юлія Костянець та Анатолій Кучер. Діти подружилися з волонтерами і домовились і надалі співпрацювати з ними.

Поїздка в Ірпінський військовий шпиталь стала можливою завдяки сільському голові О.Т.Кудрику, який підтримав дитячу ініціативу і організував транспорт. Олесь Тимофійович справедливо вважає, що така добра справа насамперед потрібна дітям.