Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Вітання героям

У понеділок, 15 грудня, напередодні cвята Святого Миколая учні та вчителі Софіївсько-Борщагівського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» приготували подарунки бійцям батальйону «Київська Русь», серед яких майже 30 жителів Софіївської Борщагівки.

 

школярі Софіївської Борщагівки

допомога бійцямПродуктові набори, теплий одяг, засоби гігієни приготували діти захисникам України. З любов’ю до України і подякою до бійців звертаються вони до них у своїх вітальних листах.

Олександр ТкаченкоВручалися подарунки урочисто волонтерам, які відвезуть їх бійцям на Схід до свята, та Олександру Ткаченку, нашому односельцю, який після короткої відпустки знову повертається в зону АТО.

У фойє школи панувала атмосфера піднесення, звучало палко: «Герой!», лунали пісні про Україну та вірші про сучасних захисників Батьківщини.

В той же день учні 7-А класу відправили «Новою поштою» посилку з подарунками батьку свого однокласника Репенку Андрію, який сьогодні знаходиться в зоні бойових дій на Сході України.

Співпрацю школи та сільської ради щодо допомоги воїнам-захисникам вміло координує сільський голова Олесь Тимофійович Кудрик. З його ініціативи зав’язуються тісні стосунки бійців-односельців та школярів. Адже виховувати любов до України на конкретних прикладах і діях - на сьогодні чи не найголовніше завдання громади. Олесь Тимофійович розповів про те, скільки зусиль людських та матеріальних докладає сільська рада, щоб допомогти жителям села, які сьогодні захищають нашу рідну землю. Передав слова вдячності усім, хто перебуває на Сході, а учням школи подякував за проведені акції та щире вболівання за рідний край.

Софіївсько-Борщагівський сільський голова зустріч школярів з воїном

Передала свої побажання повернення додому живими, здоровими і з перемогою всім бійцям директор школи Оксана Іванівна Пушенко.

Олександр Ткаченко пообіцяв передати бійцям  теплоту дитячих сердець, заради яких вони готові віддати свої життя.

Символом вірності і любові до України прозвучав у кінці зустрічі Гімн України, які щиро виконували діти і дорослі.

Як зазначив сільський голова, урок патріотизму сьогодні дорослим показали саме діти. А це багато чого варте.

 

гімн України виконують учні школи