Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Оксана Омеляшко-Чабан PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:57

ДВА ГРАНІ ОДНІЄЇ ОСОБИСТОСТІ

Оксана Омеляшко-ЧабанОксану Омеляшко-Чабан в нашому селі вже добре знають як майстриню-рукодільницю. І це не дивно, адже вона за фахом майстер краси. Робить жінкам красиві зачіски та дивовижний манікюр. Але на роботі краси їй не вистачає. Тож у вільний час Оксана вишиває, робить декоративні квіти та багато інших гарних речей.
Чоловік та син захоплення Оксани розуміють. Син Вадим навіть поділяє. Він, як і його мама, дуже любить малювати та вишивати. Їхні роботи давно стали окрасою усіх сільських виставок робіт майстрів декоративно-вжиткового мистецтва.

Цікаво, що в дитинстві Оксана захоплювалася крім вишивки ще й спортом. Причому зовсім не жіночим його видом. Греко-римська боротьба, самбо, дзюдо - ось що захоплювало Оксану. Коли ця тендітна дівчина прийшла записуватися до секції боротьби, яка працювала при ДЮШОР, тренер довго відмовлявся. А тоді згодився. Вона його не розчарувала. В її колекції чимало нагород, але після народження сина Оксана залишила спорт.

- Правда, якби в селі були створені умови для занять спортом, я займалася б ним, - зізнається Оксана.

Ще одне захоплення - вирощування квітів та городніх культур - приносить їй справжню насолоду. Ще й тому, що в цій справі дуже допомагає чоловік.
Можливо, саме це - здатність допомогти жінці - вона й цінує в чоловіках. Адже Оксана - жінка тендітна та красива, дарма, що знає прийоми греко-римської боротьби та володіє самбо і дзюдо…

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012