Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Кудря Оксана Олександрівна PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:26

МРІЯЛА СТАТИ… ВІЙСЬКОВОЮ

Оксана ОлександрівнаВже шостий рік працює в Софіївсько-Борщагівській медамбулаторії загальної практики сімейної медицини Оксана Кудря. Родом вона з Черкащини, але потрапила до нашого села і полюбила його.

Оксана закінчила медичне училище, де навчалася за спеціальністю "лікувальна справа", має фах фельдшера.  Пізніше отримала вищу освіту у МАУП за фахом "менеджмент організації медицини і фармації".

Свій трудовий шлях розпочала в одному з київських пологових будинків. Та з 2006 року працює фельдшером у Софіївській Борщагівці.
Головний лікар медичного закладу Галина Граболюк вважає її своєю правою рукою. Адже Оксана Олександрівна у виконанні своїх обов'язків винятково надійна та скрупульозна.

Виявляється, що в дитинстві вона мріяла стати… військовослужбовцем або медиком.
- Мені завжди подобалася дисципліна, - зізнається Оксана. - І дуже школа, що мені не вдалося стати військовою.
На щастя, одна з її мрій - стати медиком - здійснилася і тепер у нашій медамбулаторії є такий відповідальний та дисциплінований працівник. Адже до обов'язків Оксани Кудрі належить забезпечення співробітників медичного закладу усім необхідним та утримання в порядку всієї документації.

Їй завжди подобався активний відпочинок. У дитинстві вона захоплювалася спортом. Тож якби в селі був будинок культури, вона залюбки відвідувала б секцію танців чи аеробіки.

В чоловіках Оксана Кудря цінує, звісно, чоловічі якості: силу, витривалість, точність та мужність. А відчувати себе жінкою їй допомагає чоловіча увага.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012