Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Юлія Гладка PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:19

ДІЛОВОД - ЦЕ СЕРЙОЗНО

Юлія ГладкаЮлія Гладка - вродлива дівчина з симпатичною ямочкою на підборідді, в Софіївсько-Борщагівській сільській раді з 2007 року обіймає посаду діловода. Її робота потребує значного досвіду та вміння працювати з документами.

Адже саме на неї покладено обов'язок спілкуватися з людьми, надавати їм потрібну інформацію та головне - готувати проекти рішень, розпоряджень та інших не менш важливих документів. Вроджене вміння аналітично мислити, бути акуратною та пунктуальною у веденні справ допомагає дівчині відмінно справлятися зі своєю роботою.
У неї за плечима технікум інформаційних технологій, а також Академія муніципального управління. За фахом Юлія - спеціаліст державного управління.

У вільний від роботи час, хоча його, на жаль, не завжди вистачає, вона любить відвідувати концерти та вистави. Улюблені книжки - історичні та любовні романи. Це дозволяє трохи розслабитися.

Не зважаючи на молодий вік, Юлія обрана депутатом сільської ради, це говорить про те, що оточуючим людям подобається її відповідальне ставлення до роботи, привітність та уважність до оточуючих.

Відчувати себе жінкою їй допомагає присутність уважних та люб'язних чоловіків. У представниках сильної статі дівчина цінує мужність, здатність до вчинку до прийняття виважених рішень, доброту та щирість.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012