Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Кулик Світлана Федорівна PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:09

ПОКЛИКАННЯ - ПОТРАПЛЯТИ У ЦІЛЬ

Світлана ФедорівнаВже вдруге Світлана Кулик обрана депутатом Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Це свідчить про те, що Світлана Федорівна користується заслуженою повагою односельців.

Народилася вона на Переяславщині - батьківщині своєї матері, але ще зовсім малою разом із родиною оселилася в Софіївській Борщагівці - батьковій батьківщині. Тут же закінчила восьмирічку, а повну освіту здобувала вже в Петропавлівсько-Борщагівській школі.
Виявляється, що в дитинстві Світлана дуже захоплювалася спортом. Влучно стріляла та вправно бігала на лижах. Відтак весь час посідала найвищі сходинки у змаганнях з біатлону.

- Якось вчитель фізкультури повідомив мені, що завтра я маю їхати на змагання з метання ядра. А я ж його в руках зроду не тримала. Вчитель показав, як це робиться. І уявіть собі,  я зайняла перше місце! - Сміється Світлана Федорівна, пригадуючи кумедний випадок зі свого шкільного спортивного життя. - Тож із певністю можу сказати, що саме спорт допоміг мені виховати у собі такі потрібні риси: цілеспрямованість, точність, витривалість, вміння досягати мети.
Свого часу вона закінчила Київський технікум радянської торгівлі, за фахом - товарознавець продовольчих товарів. Працювала в магазині, здобувала досвід та авторитет. Уже в незалежній Україні почала працювати на фірмі ТОВ "Базіс Трейдінг", яку нині очолює.
По натурі Світлана людина безкорислива, і це можуть підтвердити всі, хто її добре знає.

- У мене такий принцип: я краще сама втрачу, ніж ображу іншу людину, - зізнається пані Світлана. - Не можу відмовити в допомозі тому, хто цього потребує.
Вона має хорошу сім'ю: чоловіка і двох синів. Старший Максим - закінчив із золотою медаллю школу, вже випускник медичного інституту, нині закінчує інтернатуру і невдовзі працюватиме, швидше за все, в напрямку фармакології. Менший Андрій - навчається в фінансово-правому коледжі ім. Т.Г. Шевченка. Чоловік за фахом слюсар, нині працює начальником автоколони. Має золоті руки та щире серце.

- Я знаю, що не можна перекладати свої мрії на дітей. Хоча завжди мріяла, щоб діти досягли більшого. Поки що сини мене дуже радують. Мені щиро хотілося б, аби вони жили в кращих умовах, аби для них рідне село з кожним роком розвивалося та ставало більш ошатнішим. А ще мрію, щоб в Софіївській Борщагівці з'явився будинок культури, щоб нашим дітям було, де займатися спортом та цивілізовано проводити своє дозвілля, - зізналася Свтілана Федоірвна.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012