Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Полозюкова Галина Митрофанівна PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:02

ЖІНКА, ЩО ПРИНОСИТЬ ДОБРІ НОВИНИ

Галина МитрофанівнаГалина Полозюкова вже чотири роки очолює відділення поштового зв'язку села Софіївська Борщагівка.

- Прийшла сюди попрацювати перед пенсією та й затрималася, - жартує жінка. За фахом вона товарознавець, все життя працювала бухгалтером, касиром.

Вона вже сорок років живе у цьому красивому та багатому на цікавих людей селі. І хоча народилася у Воронежі, вважає Софіївську Борщагівку своєю малою батьківщиною.

- Коли йшла сюди працювати, навіть не думала, наскільки тут багато роботи, - розповідає Галина Митрофанівна. В її підпорядкуванні 9 працівників, із них 6 листонош.

- Робота у моїх дівчат нелегка, адже в руках доводиться носити багато кореспонденції. Але колектив у нас дружний та веселий.

Взагалі Галина Митрофанівна людина привітна та компанійська. Завжди була душею будь-якої компанії. Вона вміє легко та невимушено усміхнутися незнайомій людині, прихилити її серце до себе.

Відчувати себе жінкою їй допомагає робота. Адже тут вона щодня на виду, постійно спілкується з відвідувачами, для кожного з них знаходить добре слово. А ще їй подобається дарувати людям радість і приносити лише добрі звістки. Тож з нагоди Міжнародного жіночого дня колектив редакції щиро вітає Галину Митрофанівну та її колег зі святом і зичить лише добрих новин та веселих подій.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012