Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Кучерук Валентина Степанівна PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 17:41

У МЕНЕ ВЕЛИКА РОДИНА

Валентина СтепанівнаВалентина Кучерук вже 12 років працює завідуючою ДНЗ "Золотий колосок". А до цього п'ять років тут же працювала музичним керівником.
- За першим фахом я - музичний керівник, - розповідає Валентина Степанівна. - Я закінчила педагогічний коледж, а пізніше - Переяслав-Хмельницький педагогічний університет - здобула освіту викладача педагогіки і психології. Після магістратури ще три роки навчалася в аспірантурі. Склала іспити на кандидатський мінімум.

Писати дисертацію вона поки що не збирається, хоча все може бути…
- Я живу біля дитсадка, але вірніше буде сказати, що я живу тут, - жартує Валентина Степанівна. - Тож можу сміливо стверджувати, що у мене велика-велика родина - це весь мій дитсадок. Я дуже хочу, щоб наш дитячий садочок був найкращим, щоб він був затишний та красивий. Адже дітки перебувають тут більшу частину дня, і дитсадок для них - по суті друга домівка.

Відчувати себе жінкою їй допомагає робота. Адже вона керує великим колективом - 41 працівник. Дитячий заклад відвідує майже 200 вихованців. А яка численна батьківська громада! І з усіма потрібно знаходити спільну мову, співпрацювати.

В чоловіках вона цінує перш за все вірність та доброту.

- Жінок не можна ображати, - переконана Валентина Кучерук. - Нас потрібно любити і цінувати і тоді ми будемо літати, мов на крилах.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012