Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Тєрєхова Анна Ярославівна PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2012, 16:16

ШКОЛА - ЇЇ ЖИТТЯ

Анна ЯрославівнаАнна Ярославівна Тєрєхова жителька Вишневого, але трудова стежина привела її восени 2000 року у Софіївсько-Борщагівську CЗОШ І-ІІІ ступенів. Молода вчителька швидко завоювала авторитет у колег, батьків, полюбилась учням. Вона росла разом зі своїми учнями: стала класним керівником п’ятикласникам, а тепер вони вже дорослі юнаки і дівчата - десятикласники. Це з ними вона виборола І місце в районному конкурсі "Класний керівник - 2007 р." А скільки було захоплюючих екскурсій, конкурсів, відвідування музеїв, переглядів вистав у театрах, цікавих класних годин.

Наполеглива праця вчителя дала результати. У Анни Ярославівни є призери ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 2009/2010 /2011 р.р.
З роками росла педагогічна майстерність вчителя. Анна Ярославівна, як вчитель, має вищу категорію, педагогічне звання "старший вчитель", активно працює в районному методичному об’єднанні вчителів іноземних мов. За сумлінну роботу, активну життєву позицію неодноразово нагороджувалась грамотами, подяками, відзначена орденом села Софіївська Борщагівка.

У 2005 році Анна Тєрєхова була призначена заступником директора з навчально-виховної роботи. Це до неї йдуть з усіма проблемами вчителі іноземних мов не тільки школи, а й району.

Вона і порадить, і допоможе, сама проведе відкритий урок для молодих колег, тісно співпрацює з батьками учнів.
Діти охоче відвідують уроки Анни Ярославівни, бо знають, що там завжди цікаво, доброзичлива обстановка, можна почерпнути багато нового.

Анна Тєрєхова не тільки вчителька, а перш за все красива молода жінка, хороша дружина і мама своєї доньки Насті, яка навчається в третьому класі нашої школи.
Вчителем не народжуються, ним стають у наполегливій праці. І дуже хочеться, щоб серед молодих колег було більше вчителів про яких можна було б сказати, як про Анну Ярославівну - вчитель від Бога.


Ольга Шепель,
вчитель історії

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2(4), від 8.03.2012