Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Розвиток інфраструктури PDF Друк e-mail
Рішення сільської ради
Понеділок, 01 жовтня 2012, 16:12

Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури села Софіївська Борщагівка

 

З метою створення умов для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Софіївська Борщагівка, відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Софіївсько-Борщагівська сільська рада -

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури села Софіївська Борщагівка згідно з додатком 1.

2. Затвердити Типовий договір пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Софіївська Борщагівка згідно з додатком 2.

Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури села Софіївська Борщагівка3. Затвердити Положення про узгоджувальну комісію при Софіївсько-Борщагівській сільській раді з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Софіївська Борщагівка згідно з додатком 3.

4. Утворити та затвердити склад узгоджувальної комісії при Софіївсько-Борщагівській сільській раді з розгляду питань, пов’язаних зі зміною розміру пайового внеску або умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Софіївська Борщагівка згідно з додатком 4.

5. Зараховувати кошти пайової участі, отримані від замовників будівництва (реконструкції) до місцевого бюджету села Софіївська Борщагівка на спецрахунок.

6. Встановити, що функції з підготовки проектів договорів пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Софіївська Борщагівка, розрахунок суми пайового внеску на узгоджувальну комісію при Софіївсько-Борщагівській сільській раді, а підписання відповідних договорів – на сільського голову.

7.  Оприлюднити дане рішення на інформаційному стенді та офіційному веб-порталі в мережі інтернет Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань виконавчої роботи.

 

Сільській голова підпис О.Т. Кудрик

Копія рішення з додатком - завантажити (pdf-формат, близько 180Кбайт)