Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

10 сесія 6 скликання PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 січня 2012, 20:55

06 січня 2012 року напередодні великого свята Різдва Христового відбулася позачергова 10 сесія 6 скликания депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Головував на сесії виконуючий обов'язки сільського голови Перегінець Василь Миколайович. На сесії були присутні представники Районної державної адміністрації та помічник Народного депутата України Петра Мельника - Гусятинський М.В. Сесія відбулась за участі переважної більшісті депутатів сільської ради, зареєстровалися 27 із 32 депутатів.

10 сесія Софіївської БорщагівкиБуло заплановано розгляд основного та єдиного питанням сесії - затвердження бюджету села Софіївська Борщагівка на 2012 рік. Також депутатами було додатково внесено до розгляду питання про підтвердження повноважень виконуючого обов'язки сільського голови - секретаря Софіївсько-Борщагівської сільської ради Перегінця В.М. Ці питання були підтримані переважною більшістю депутатів під час голосування.