Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Генплан передбачає подальший розвиток села PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 19:21

22 листопада у приміщенні сільради відбулася чергова ІХ сесія шостого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради. На сесії зареєструвалося 26 депутатів із 32 обраних. Це дозволило їм приступити до розгляду порядку денного. Він нараховував 11 питань. Серед них - надзвичайно важливі для стратегічного розвитку та життєзабезпечення села.

Так, комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього порядку виступила перед депутатами зі своїм звітом. Було прийнято відповідні рішення щодо розроблення Генерального плану Софіївської Борщагівки, а відтак і внесення змін до сільського бюджету.

Інший блок земельних питань стосувався упорядкування відносин у цій сфері. Так, було прийнято рішення по ряду земельних питань: "Про затвердження проектів землеустрою"; "Про інвентаризацію земельних ділянок"; "Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельних ділянок"; "Про надання дозволу на розірвання договорів оренди"; "Про передачу в оренду земельних ділянок"; "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельних ділянок у власність".

Ще одне важливе питання порядку денного стосувалося соціального захисту малозабезпечених мешканців села. Так, згідно поданих заяв, 13 особам було виділено матеріальну допомогу на загальну суму 11100 грн.
Також було затверджено нову редакцію Статуту дошкільного навчального закладу "Колосок".

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року