Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Про визначення місця для встановлення інформаційно-агітаційних наметів PDF Друк e-mail
Рішення сільської ради
П'ятниця, 20 липня 2012, 18:12

3 сесія VІІ скликання, рішення №6 від 20 липня 2012 року (файл pdf)

Про визначення місця для встановлення інформаційно-агітаційних наметів

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення прав і свобод громадян при проведенні недержавних масових заходів політичного та іншого характеру, а також при розповсюдженні інформації про діяльність та пропагування ідей політичних партій і рухів, з метою дотримання громадського порядку та правил благоустрою населеного пункту, Софіївсько-Борщагівська сільська рада –

ВИРІШИЛА:

  1. Визначити місце для встановлення інформаційно-агітаційних наметів та інших тимчасових споруд на асфальтованому майданчику прилеглому до сільського стадіону по вулиці Леніна в селі Софіївська Борщагівка.
  2. Рекомендувати всім зацікавленим особам при плануванні та проведенні вищезазначених заходів дотримуватися визначеного місця.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Сільський голова підпис О.Т. Кудрик