Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Сільська рада привітала ветеранів PDF Друк e-mail
Рішення сільської ради
Понеділок, 05 травня 2014, 12:28

Допомога ветеранамТрадиційно до 9 Травня, крім привітаньі подарунків, ветерани та інші категорії мешканців нашого села, які пережили лихоліття війни, отримують одноразову матеріальну допомогу. Днями рішення про це ухвалила Софіївсько-Борщагівська сільська рада, а відповідне розпорядження підписав Софіївсько-Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик.

Із нагоди святкування 69-ої річниці Дня Перемоги допомога буде надана 11 інвалідам Великої Вітчизняної війни, 74 учасникам ВВВ, 445 дітям війни, 6 вдовам загиблих, 11 учасникам бойових дій та 14 воїнам-інтернаціоналістам. Загалом із сільського бюджету виділено для виплат цим категоріяи жителів Софіївської Борщагівки 191 500 грн.

"Сільська влада завжди піклувалася про ветеранів Великої Вітчизняної війни. У День Перемоги ми ще раз згадуємо їх. Ми переймаємося проблемами ветеранів, інвалідів та членів їх сімей, підтримуємо їх. У знаковий день хочу побажати щастя, здоров'я та довголіття дорогим ветеранам", - зазначив Софіївсько-Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик.