Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Про втрату чинності рішення №65 від 09.12.2009 PDF Друк e-mail
Рішення сільської ради
Середа, 22 травня 2013, 19:37

Про втрату чинності рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 09 грудня 2009 року № 65

У зв’язку з тим, що гр. Прокопенко Г.В. не виконав рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 09 грудня 2009 року № 65 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Прокопенко Г.В.» зі змінами та доповненнями до нього згідно рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 14 грудня 2012 року № 38 та не подав до Софіївсько-Борщагівської сільської ради на затвердження проект відведення земельної ділянки у власність у встановлений строк, керуючись ч. 34 ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Софіївсько-Борщагівської сільської ради, -

ВИРІШИЛА:

  1. Анулювати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Прокопенко Григорію Васильовичу земельної ділянки № 17 на вул. Боголюбова в с. Софіївська Борщагівка та вимоги щодо її відведення.
  2. Рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 09 грудня 2009 року № 65 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Прокопенко Г.В.» зі змінами та доповненнями до нього згідно рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 14 грудня 2012 року № 38 вважати таким, що втратило чинність.
  3. Земельну ділянку № 17 на вул. Боголюбова в с. Софіївська Борщагівка залишити в землях запасу Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.
  4. Землевпоряднику Софіївсько-Борщагівській сільській ради Києво-Святошинського району Київської області звернутися до Державного кадастрового реєстратора щодо скасування кадастрового номеру земельної ділянки.
  5. Довести дане рішення до відома зацікавленої особи шляхом його оприлюднення на інформаційному стенді Софіївсько-Борщагівської сільської ради або на офіційному сайті Софіївсько-Борщагівської сільської ради в мережі Інтернет.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Сільській голова підпис О.Т. Кудрик

Копія рішення - завантажити (pdf-формат, близько 80Кбайт)