Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Про відмову ТОВ Біо-Оріяна PDF Друк e-mail
Рішення сільської ради
Середа, 22 травня 2013, 19:33

Про відмову ТОВ «Біо-Оріяна» в наданні дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки

Розглянувши клопотання ТОВ «Біо-Оріяна» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки в селі Софіївська Борщагівка на вул. Леніна, 51, керуючись ст. ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Софіївсько-Борщагівської сільської  ради, -

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю «Біо-Оріяна» (ідентифікаційний код 30886432) у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в довгострокову оренду терміном на 10 років земельної ділянки в селі Софіївська Борщагівка на вул. Леніна, 51 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
  2. Опублікувати дане рішення протягом 10 днів від дати прийняття на офіційному сайті Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області в мережі Інтернет.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Сільській голова підпис О.Т. Кудрик

Копія рішення - завантажити (pdf-формат, близько 80Кбайт)