Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

До перепису населення готові PDF Друк e-mail
Середа, 01 лютого 2012, 15:45

Наприкінці цього року має відбутися Всеукраїнський перепис населення. Але робота з підготовки до нього мала розпочатися задовго до його старту. Кожна місцева рада повинна підготувати усю необхідну документацію: карту з детальним нанесенням усіх житлових будинків, а також погосподарські книги, у яких має бути зафіксовано усіх мешканців населеного пункту. Як триває робота з підготовки до перепису населення ми поцікавилися у Софіївсько-Борщагівській сільській раді.

- Підготовча робота мала стартувати ще на початку минулого року. - Розповідає працівник сектора по нарахуванню субсидій Лариса Сиротюк. - І розпочатися вона мала із закладання погосподарських книг, з планомірним занесенням до них інформації про всі помешкання населеного пункту. Але через відомі події, це не було вчасно зроблено.  Це стало причиною того, що на відповідального працівника з попередньої команди було накладено штраф. Після відновлення роботи сільської ради під керівництвом виконувача обов'язків сільського голови Василя Перегінця, з липня минулого року цю роботу було розпочато. Станом на 1 січня 2012 року було закладено та заповнено 40 погосподарських книг. Завдяки злагодженій роботі практично усіх працівників сільської ради ми вклалися у визначений термін. Крім цього, перед початком 2012 року для якісного проведення перепису населення необхідно було написати поквартальні списки, які складаються згідно погосподарських книг. З цим завданням ми також впоралися. Тож, відповідно до інформації поквартальних списків, на території села нині знаходиться 2389 домогосподарств з постійною реєстрацією місця проживання, а постійне населення становить 8393 особи. Тож до Всеукраїнського перепису населення Софіївсько-Борщагівська сільська рада підготувалася вчасно та якісно, - наголосила Лариса Сиротюк.

автор Анастасія Береговенко
за матеріалами газети СОБОР
випуск №3, від 01.02.2012