Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

До перепису населення готові PDF Друк e-mail
Середа, 01 лютого 2012, 15:45

Наприкінці цього року має відбутися Всеукраїнський перепис населення. Але робота з підготовки до нього мала розпочатися задовго до його старту. Кожна місцева рада повинна підготувати усю необхідну документацію: карту з детальним нанесенням усіх житлових будинків, а також погосподарські книги, у яких має бути зафіксовано усіх мешканців населеного пункту. Як триває робота з підготовки до перепису населення ми поцікавилися у Софіївсько-Борщагівській сільській раді.

Детальніше...
 
Софіївську Борщагівку відвідав голова уряду Микола Азаров PDF Друк e-mail
Середа, 26 жовтня 2011, 09:06

Микола АзаровПрем'єр-міністр України Микола Азаров разом із керівництвом державного й обласного центрів зайнятості ознайомилися з роботою Києво-Святошинського РЦЗ, що знаходиться на території нашого населеного пункту. Шановних гостей зустрічали: заступник голови Києво-Святошинської РДА Анатолій Іскоростенський, директор центру зайнятості Галина Грищенко та виконувач обов'язків голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради Василь Перегінець.

 

Детальніше...