Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Усміхніться секретарю-діловоду PDF Друк e-mail
Середа, 01 лютого 2012, 11:07

секретар-діловод Вже другий рік працює в Софіївсько-Борщагівській сільській раді 25-річна Олена Ковальчук. Вона обіймає посаду інспектора військово-облікового столу Софіїївсько-Борщагівської сільської ради та виконує обов'язки секретаря-діловода.

- Головний мій обов'язок - тримати у відмінному стані усі ділові папери. Зокрема вхідну та вихідну документацію, - розповідає дівчина.

- А ще, мабуть, вхідну та вихідну усмішку, - жартома цікавлюся у Олени Ковальчук. Дівчина щиро усміхається і ця усмішка їй дуже личить.

- Я видаю відвідувачам довідки на отримання субсидій та інші необхідні документи, - продовжує співрозмовниця.

За словами Олени Ковальчук, особливо багато людей звертається за такими довідками в період опалювального сезону. Найбільше - з жовтня по січень. Велике навантаження на неї, як на працівницю сільської ради, припадає щосереди, тобто під час прийомних днів.

Олена Ковальчук- Хоча ми не відмовляємося прийняти людину навіть якщо вона прийшла не в прийомний день, - запевняє Олена. - Усім, хто цього потребує, надаємо консультації, допомогу, відповідаємо на запитання. В робочі дні всі наші працівники, серед яких і я, на місцях і готові до прийому громадян.

Як розповіла Олена Ковальчук, вона народилася в Софіївській Борщагівці, закінчила Київську ЗОШ №196. Має вищу освіту - закінчила факультет економіки підприємництва Національного авіаційного університету. Перше місце роботи - сервісний центр ремонту побутової техніки. Тож вже від початку трудової діяльності дівчина працювала з людьми.

Набутий досвід тепер і використовується, і збагачується. Адже не секрет, що робота з людьми вважається чи не найскладнішою.

- Навіть якщо відвідувачі звертаються до нас у збудженому стані, ми намагаємося, перш за все, заспокоїти людину і запевнити, що тут їй допоможуть вирішити її питання, - зізнається Олена. - І слава Богу, поки що мені це вдається. Але набагато приємніше усміхатися у відповідь на приязну усмішку кожного відвідувача.

Зрештою, ми цілком згодні з Оленою. Це не так вже й складно - подарувати усмішку людині, яка йде вам назустріч і допомагає у вирішенні ваших проблем.

Автор Олена МЕЛЬНИК
за матеріалами газети СОБОР
випуск №3, від 01.02.2012