Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Земля потребує порядку PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 19:35

Співробітники сільрадиСаме цим зайняті землевпорядники, які працюють в Софіївсько-Борщагівській сільській раді. Ольга Олександрівна Якимаха та Роман Васильович Ковальчук в приміщенні сільської ради приймають жителів села щопонеділка та щосереди з усіх питань, пов'язаних із землею.
- Громадяни звертаються до нас із найрізноманітнішими питаннями, - розповідає Ольга Олександрівна, після закінчення розмови із черговим відвідувачем. - Приміром, людина хоче збудувати щось на своїй ділянці або зробити зміну цільового призначення і на ділянці під індивідуальну забудову вона хоче спорудити магазин чи якесь підприємство. В цьому разі (йдеться, звісно, про досить великі проекти) сільська рада виступає замовником виготовлення проекту детального планування у ДП "УкрНДІцивільсільбуд". На ньому в деталях, згідно діючих нормативів, промальовується все, що буде розміщено на певній ділянці.

Як розповіла Ольга Якимаха, такі зміни спершу обов'язково знаходять своє відображення в Генеральному плані, а потім реалізуються на практиці.

Так, нещодавно було внесено останні зміни до Генплану села і вже до кінця року його має виготовити проектна організація. Цим документом передбачено розвиток соціальної інфраструктури села. У великих масивах житлової забудови буде споруджено увесь комплекс необхідних закладів: дитсадок, школа, магазини, заклади побутового обслуговування тощо. На існуючій забудові, приміром, знайдено місце для розташування кількох дитячих майданчиків, згідно побажань мешканців Софіївської Борщагівки.Передбачено спорудження розважально-торговельних комплексів.

Землевпорядники займаються також підготовкою усіх питань на сесії, видачею різноманітних довідок громадянам та організаціям, спільно із земельною комісією сільської ради вирішенням спірних питань тощо.
- Намагаємося виконувати свою роботу якісно та швидко, - продовжує Ольга Якимаха. - Постійно підвищуємо фаховий рівень на семінарах, які проводяться для землевпорядників, регулярно знайомимося із законодавчими нововведеннями, щоб відстежувати законодавчі зміни.

Наступному відвідувачеві знадобилося викопіювання з Генерального плану. Іншому - отримати рішення сесії і т. д.
Робочий ритм у землевпорядників, як виявилося, досить напружений, але усіх відвідувачів тут приймають по-діловому і, разом із тим, тепло та щиро.
Адже ми - одна громада!

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року