Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Проект містобудівної документації

Сыльска рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - детальний план території для будівництва адміністративно-логістичного комплексу в адміністративних межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Містобудівна документація (детальний план території) розроблялася на підставі Розпорядження Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області № 674 від 17.10.2014 р.

Території, щодо якої розроблявся детальний план території, складається із дев’яти окремих ділянок  загальною площею 9,5426 га, які розташовані в існуючих межах південно-східної частини с. Софіївська Борщагівка.  На ній передбачено розташування логістичного комплексу з об’єктами його обслуговування.

Замовником проекту детального плану території адміністративно-логістичного комплексу в адміністративних межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області є ТОВ «Компанія міжрегіонального сервісу». Розробником даного проекту ДПТ є ТОВ «ОКСІ-К».

Основні техніко-економічні показники проекту ДПТ:

  • територія ділянки в межах детального плану – 9,5426 га, в т.ч. територія будівництва логістичного комплексу - 9,5426 га
  • кількість будівель – 3 шт.
  • кількість споруд – 13 шт.
  • максимальна поверховість – 6 поверхів
  • граничнодопустима висота будівель – 23 м.

Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються від осіб, визначених ч.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з дотриманням вимог, встановлених ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме: у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження приймаються за адресою: с. Софіївська Борщагівка, пров. Шкільний, 5.

 

детальний план

детальніше... (формат pdf, близько 9Мбайт)