Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Вишиваємо рушник єдності PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 19:28

Рушник єдностіЦю ідею генерували та почали втілювати в життя софіївсько-борщагівські просвітяни. "Нам сподобалася ідея українського рушника національної єдності, яка була реалізована в масштабах усієї України. Той рушник впродовж кількох років вишивали майстрині з усіх областей України", - говорить просвітянка, заслужений працівник культури України Ірина Якубовська. За словами Ірини Володимирівни, рушник єдності села Софіївська Борщагівка також будуть вишивати впродовж кількох років, адже справа це не проста. Над ним працюватиме дуже багато місцевих майстринь. В центрі рушника буде вишито герб села, а обабіч - орнаменти.

Просвітяни вже придбали полотно та нитки для майбутнього рушника. Стартує акція 18 грудня, саме в день заключного концерту фестивалю "Софіївські дзвони". Ініціатори планують, що майстриня, прямо під час концерту буде вишивати рушник єдності.
Ця ідея пройнята глибоким духовним символізмом. Адже ніщо так не руйнує як роз'єднаність, переконані ініціатори проведення акції. І вони вірять, що така символічна дія допоможе відчути себе членами єдиної родини усім жителям Софіївської Борщагівки.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року