Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Вишиваємо рушник єдності PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 19:28

Рушник єдностіЦю ідею генерували та почали втілювати в життя софіївсько-борщагівські просвітяни. "Нам сподобалася ідея українського рушника національної єдності, яка була реалізована в масштабах усієї України. Той рушник впродовж кількох років вишивали майстрині з усіх областей України", - говорить просвітянка, заслужений працівник культури України Ірина Якубовська. За словами Ірини Володимирівни, рушник єдності села Софіївська Борщагівка також будуть вишивати впродовж кількох років, адже справа це не проста. Над ним працюватиме дуже багато місцевих майстринь. В центрі рушника буде вишито герб села, а обабіч - орнаменти.

Детальніше...
 
Триває конкурс Софіївські дзвони PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 18:39

Софіївські дзвониСаме 4 листопада, у день храмового свята - Ікони Казанської Божої Матері, після завершення Божественної Літургії було офіційно оголошено про початок ІІІ щорічного конкурсу-фестивалю родинної творчості "Софіївські дзвони".

Його засновниками традиційно виступають парафія храму Ікони Казанської Божої Матері, ГО "Край", первинний осередок ВУТ "Просвіта". Цього року до складу ініціаторів проведення конкурсу приєдналася і Софіївсько-Борщагівська сільська рада.

Детальніше...
 
Софіївські дзвони - 2011 PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 листопада 2011, 13:52

Третій сільський родинний фестиваль-конкурс за підтримки виконуючого обов'язки сільського голови Перегінця Василя Миколайовича.

Відкриття – 4 листопада 2011 року (сільська церква).
Роботи конкурсантів  подаються  до 30 листопада.
Прослуховування по окремим номінаціям відбудеться до 30 листопада за окремим графіком.
Заключний концерт переможців – 18 грудня 2011року (сільська школа).

Детальніше...