Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Будуються дитячі майданчики PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 20:18

Нещодавно розпочалося спорудження дитячих майданчиків там, де цього конче потребувала громада. Відповідні рішення про виділення земельних ділянок було прийнято депутатами Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Приємно, що ініціатива будівництва дитячих майданчиків належала жителям села та депутатам, які представляють їхні інтереси в сільській раді.

Приміром, Любов Гаврилюк стала депутатом сільської ради вперше. Але ще задовго до цього намагалася “вибити” у попередньої влади земельну ділянку для розміщення дитячого майданчика.
- До цього часу землі для цієї мети в селі чомусь не було, - дивується Любов Павлівна. - Тому коли нам виділили місце для майданчика, всі батьки маленьких дітей (а їх на моєму окрузі багато) дуже зраділи.

За словами Любові Гаврилюк, роботи з окультурення ділянки вже розпочалися. На місце будівництва вже вивезено 26 вантажівок ґрунту. Ще потрібно спиляти кілька старих аварійних дерев.
- До весни земля має влежатися, - продовжує Любов Павлівна, - а потім візьмемося за облаштування майданчика. Ми маємо домовленість із сільською радою про надання допомоги в реалізації цього задуму. Вже навесні буде придбано необхідні матеріали. Після чого мій чоловік Віктор, а він у мене дуже хороший зварювальник, візьметься за виготовлення ігрових елементів майданчика. До речі, крім чоловіка у мене чимало помічників, зокрема Надія Циганкова та Олена Буханенко, котрі відгукуються на перший поклик. Приємно і те, що мої колеги-депутати також допомагають один одному і мені зокрема.

Як розповіла Любов Гаврилюк, дитячого майданчика на її окрузі раніше не було. А потреба в ньому величезна. Тож на завершення будівництва вже чекають маленькі жителі вулиць Берегової, Дачної, Пролетарської та Гагаріна.
Крім дитячого майданчика, депутат має багато інших задумів. Один із них - облаштування автобусної зупинки по вул. Набережній біля "Райського яру".

Таку ж благородну місію - збудувати дитячий майданчик по вул. Пушкіна біля кафе "Водограй" та магазину "Софія" - взяв на себе ще один депутат сільської ради Валерій Шупик.
- Будівельні роботи ми вже розпочали, - розповідає Валерій Михайлович. - Так, на місце майбутнього майданчика вже вивезено близько 40 машин ґрунту та встановлено 35 м металевої огорожі. Роботи продовжаться навесні. Ми плануємо зробити освітлення майданчика, облаштувати тротуари, озеленити територію та встановити ігрові елементи майданчика. Щось придбаємо, щось виготовимо самі.

За словами Валерія Шупика він, як депутат, відчуває велику підтримку з боку громади. Першим зголосився надати допомогу власник магазину "Софія" Іван Шупик - він підтримує ентузіастів і морально, і матеріально.

Надає підтримку і сільська рада в особі виконувача обов'язків сільського голови Василя Перегінця та його заступника Олеся Кудрика. Дуже допомагає молода громада - батьки дітей. Приміром, Валерій Шупик придбав паркан, а жителі вулиці Пушкіна гуртом його встановили. Також планують депутат та його виборці й надалі спільно працювати на благо громади та її майбутнього.

 

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року