Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Духовна рада зростає PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 19:45

В минулому номері "Собору" ми розповідали про створення Духовної ради, яка утворилася на теренах Софіївської Борщагівки. Цю ідею схвально зустріло чимало наших земляків.

 

Приємно відзначити той факт, що кількість членів Духовної ради нещодавно зросла. Благодійний фонд "Життя" (президент Микола Сіродан) вирішив приєднатися до роботи Духовної ради та до спільної молитви за село.
- На території Софіївської Борщагівки наш фонд працює з 2000 року, - розповідає Микола Іванович. - Ми займаємося реабілітацією громадян від наркотичної та алкогольної залежності. Наш заклад входить до Всеукраїнської громадської асоціації християнських центрів реабілітації. І таких центрів у ній близько 120.

За словами Миколи Сіродана, реабілітаційний центр розрахований на 18 ліжко-місць. Причому в центрі використовується не медикаментозне лікування, а духовна реабілітація. На території Києво-Святошинського району вже діє кілька подібних центрів, зокрема у Боярці та Вишневому. За рік тут можна звільнити від наркотичної та алкогольної залежності близько 15-20 осіб. Оскільки курс лікування триває 6 або 12 місяців.- Ідею про спільну молитву за село ми щиро підтримуємо.

Хочемо, щоб Софіївська Борщагівка розвивалася та розквітала, - наголосив на завершення розмови президент Благодійного фонду "Життя" Микола Сіродан.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року