Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

У нас відкрито свою "Арктику" PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 18:51

 

АрктикаУ Софіївській Борщагівці розпочав роботу найбільший в Україні гіпермаркет риби "Рибний світ. Скандинавія", який є одним із структурних підрозділів логістичного центру "Арктика".
Урочисте відкриття центру відбулося минулого тижня. Серед тих, хто першими переступив поріг гіпермаркету після перерізання стрічки: президент компанії "Скандинавія" Олена Якименко, генеральний директор Дмитро Фартушний, в. о. Софіївсько-Борщагівського сільського голови Василь Перегінець, інші представники компанії та, звісно, жителі громади.

Усіх, хто знайомився з асортиментом гіпермаркету, безумовно, вразило багатство продукції та приємно порадувала лояльність цін. Та й не дивно, адже лише асортимент продукції, яку пропонує компанія "Скандинавія" включає понад 100 видів мороженої риби та морепродуктів. Загалом в гіпермаркеті представлено понад 4000 найменувань рибної продукції. Окрім різноманітних рибних наїдків, які задовольнять смаки навіть найвимогливіших гурманів, в "Скандинавії" можна "виловити" навіть живу рибу. До речі, по сусідству з рибним ярмарком працює виномаркет "Поляна".
Та головною перевагою продукції "Рибного світу" є її висока якість. Це пояснюється, насамперед, комплексним підходом керівництва компанії до реалізації проекту будівництва гіпермаркету. Адже рибний ярмарок - це лише одна із складових логістичного комплексу "Арктика", який було збудовано на території Софіївської Борщагівки, на відстані 800 метрів від Великої кільцевої дороги (біля Жулянського мосту).

- Структура комплексу досить розгалужена, - розповідає генеральний директор компанії "Скандинавія" Дмитро Фартушний, - логістичний центр "Арктика" - це митний автомобільний термінал, холодильний комплекс, вАрктика якому може зберігатися 20 тисяч тонн риби, блок офісних приміщень для забезпечення діяльності цих структур, цех з виробництва рибної продукції площею 700 квадратних метрів, і, звісно, найбільший в Україні рибний ярмарок. Дуже важливо, що всі ці структурні підрозділи мають високий рівень санітарії та технологічної оснащеності. Безумовно, комплексний чинник позитивно позначається і на ціновій політиці. У нас справді рибна продукція коштує значно дешевше.
Під час відкриття логістичного центру Дмитро Фартушний висловив особливі слова подяки президенту компанії "Скандинавія" Олені Якименко, яка стала головним натхненником в реалізації такого мегапроекту.

Слід зазначитиАрктика, що спорудження комплексу відбулося в досить стислі строки. Лише рік тому розпочалися підготовчі роботи. І завдяки конструктивній співпраці керівництва компанії, Софіївсько-Борщагівської сільської ради, забудовників, представників відповідних районних служб та структур відкриття логістичного центру відбулося вже в листопаді 2011 року.
Окремо Олені Якименко під час відкриття дякував виконувач обов'язків Софіївсько-Борщагівського сільського голови Василь Перегінець, який відзначив президента компанії "Скандинавія" грамотою та знаком пошани.
Насправді поява на території сільської ради такого центру є знаковою подією для життя громади, адже мова йде про створення нових робочих місць та збільшення надходжень до місцевого бюджету. За словами Дмитра Фартушного, загалом відкриття логістичного центру дозволяє працевлаштувати 250 осіб. Відзначив генеральний директор "Скандинавії" й важливу підтримку сільської влади в реалізації цього проекту.

- Справді приємно, що нас зрозуміли та змогли оцінити всі переваги появи на території ради такого логістичного центру, - зазначив Дмитро Фартушний під час розмови із журналістами.

У свою чергу виконувач обов'язків сільського голови Василь Перегінець подякував керівництву компанії за те, що "Арктика" обрала саме Софіївсько-Борщагівську прописку. Адже будівництво в селі таких об'єктів сприяє економічному розвитку населеного пункту та його розбудові. "Тому сільська влада й надалі буде співпрацювати з усіма, хто готовий сприяти розвитку нашого села та району в цілому", - зазначив Василь Миколайович.

Для довідки
Компанія "Скандинавія" заснована в 1997 році, є одним із лідерів на ринку України з імпорту та гуртового продажу свіжомороженої риби і морепродуктів. Імпорт океанічної та морської риби здійснюється з багатьох країн, зокрема Норвегії, Ісландії, США, Канади та інших країн.

за матеріалами газети СОБОР
випуск №2, від 5 грудня 2011 року