Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Відкриття рибного гіпермаркету PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 листопада 2011, 20:33

22.11.2011 року на території села Софіївська Борщагівка відкритий та почав працювати найбільший в Україні рибний гіпермаркет, який був збудований лише за один рік. Рибний гіпермаркет - це лише частина великого комплексу, що включає в себе митні склади, холодильні камери, переробний цех та інше.

На свято відкриття рибного гіпермаркету були запрошені і керівництво сільської ради. Василь Миколайович Перегінець особисто був присутній на відкритті цього гіпермаркету. Засновники та керівники компанії Скандінавія дякували керівницту Софіївсько-Борщагівської сільської ради за підтримку та допомогу. В свою чергу, виконуючий обов'язки сільського голови подякував Президенту та Генеральному директору компанії Скандінавія за створення нових робочих місць, розбудову села Софіївська Борщагівка.