Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Нерухоме майно обкладатимуть податком PDF Друк e-mail
Середа, 26 жовтня 2011, 11:16

Податковим кодексом України (стаття 265) введено новий місцевий податок - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який набере чинності з липня 2012 року. При цьому місцеві ради, зокрема Софіївсько-Борщагівська сільська рада, повинні будуть встановлювати цей податок в обов'язковому порядку.

 

Згідно документа, буде встановлено ставки податку за 1 кв. м житлової площі об'єкта житлової нерухомості для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. м та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. м, - 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року.
Для квартир та житлових будинків, площа яких перевищує відповідно 240 та 500 кв. м ставка податку становитиме 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати.
Документом передбачено пільгу із сплати податку. Тобто, база оподаткування об'єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи - платника податку, зменшується для квартири на 120 кв. м, для житлового будинку - на 250 кв. м.

 

Тобто власники великих квартир та будинків - фізичні особи - будуть сплачувати податок за надлишкові квадратні метри житлової площі.
Обчислення суми податку з об'єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, та подальше їх оподаткування проводиться органом державної податкової служби за місцезнаходженням об'єкта нерухомості.

Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 1 лютого подають до органу державної податкової служби за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію за встановленою формою.
Документом також регламентовано порядок обчислення сум податку та строки його сплати.

за матеріалами газети СОБОР, випуск №1, 26.10.2011