Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Зведено новий будинок PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 20:25

Нещодавно введено в експлуатацію новий десятиповерховий будинок на новому житловому масиві Софіївської Борщагівки. Це перший будинок із цієї серії десятиповерхівок.

Забудовник Андрій Миколайович Мартинов дуже відповідально ставиться до своєї роботи. Тож введене в експлуатацію житло відповідає високим стандартам, вирізняється комфортністю та затишком.

Детальніше...
 
Будуються дитячі майданчики PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 20:18

Нещодавно розпочалося спорудження дитячих майданчиків там, де цього конче потребувала громада. Відповідні рішення про виділення земельних ділянок було прийнято депутатами Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Приємно, що ініціатива будівництва дитячих майданчиків належала жителям села та депутатам, які представляють їхні інтереси в сільській раді.

Детальніше...
 
Створюється спілка майстрів PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 19:52

У Софіївській Борщагівці живуть дуже талановиті люди, які вміють робити казково прекрасні речі власними руками. Та, як усі талановиті люди, майстри потребують підтримки та спілкування з колегами. Саме з цією метою в селі створюється Спілка майстрів декоративно-вжиткового мистецтва. Ініціативна група зі створення Спілки запрошує до співпраці усіх майстрів та майстринь села. Разом ми зможемо зробити життя красивішим!

Зі своїми запитаннями та пропозиціями звертайтеся до сільського осередку ВУТ "Просвіта".

 
Духовна рада зростає PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 19:45

В минулому номері "Собору" ми розповідали про створення Духовної ради, яка утворилася на теренах Софіївської Борщагівки. Цю ідею схвально зустріло чимало наших земляків.

Детальніше...
 
У нас відкрито свою "Арктику" PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2011, 18:51

АрктикаУ Софіївській Борщагівці розпочав роботу найбільший в Україні гіпермаркет риби "Рибний світ. Скандинавія", який є одним із структурних підрозділів логістичного центру "Арктика".
Урочисте відкриття центру відбулося минулого тижня. Серед тих, хто першими переступив поріг гіпермаркету після перерізання стрічки: президент компанії "Скандинавія" Олена Якименко, генеральний директор Дмитро Фартушний, в. о. Софіївсько-Борщагівського сільського голови Василь Перегінець, інші представники компанії та, звісно, жителі громади.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3