Нові тарифи 2014 року

Економічно обґрунтовані витрати станом 01.08.2014 року складають...

детальніше...

ВЧАСНІ РОЗРАХУНКИ -
ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ

Комунальне підприємство "Софія" звертається до споживачів із проханням погасити заборгованість за енергоносії та комунальні послуги. Оскільки нині виникла дуже складна ситуація з оплатою за енергоносії, зокрема за природний газ.
За словами директора КП "Софія" Сергія Загваздіна...

детальніше...

Кабельні лінії

06 лютого 2012 року на 11 сесії 6 скликання депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради було прийнято рішення №32 від 06.02.2012р. "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради"

детальніше...

Визволення Софіївської Борщагівки PDF Друк e-mail
Субота, 19 листопада 2011, 10:10

Визволення Софіївської БорщагівкиДо 68 річниці визволення села Софіївська Борщагівка.

6 листопада 2011 року ми відзначали 68 річницю з дня визволення від німецьких окупантів  столицю України місто-герой Київ. Наше село, Софіївська Борщагівка, було звільнено 5 листопада 1943 року частинами 38 армії Першого Українського фронту. Довгих 26 місяців жителі села чекали визволення. Окупували село фашисти 19 вересня 1941 року і встановили свій адміністративно-господарський режим. За роки окупації село зазнало значних людських і матеріальних втрат.

Детальніше...
 
Історія села PDF Друк e-mail

514 РОКІВ НА ДОЛЮ СЕЛА

Засноване наше село ще у 1497 році.Його назва походить від Софіївськогомонастиря, якому воно належало. У 1590 році Київський митрополит Михайло Рогоза дав грамоту "землянину Єфиму Олешковичу" на "ленное владениеземли со всеми угодьями", що належалиСофіївському монастирю.

ПЕРШИМИ СЕЛИЛИСЯ КОЗАКИ

Практично до кінця XVII ст. територія села Софіївська Борщагівка була не заселеною. Це був хутір з трьох хат. З 1649 р. на правому березі річки Нивки почали селитися козаки Білгородської сотні Київського полку. Свої садиби заснували козаки Жидченко, Єжель, Ткач, Шевель. Садиби знаходилися на відстані 500 метрів одна від одної.

Детальніше...